O NÁS


ZAČIATOK

Príbeh značky sa začína písať v roku 2020 ako idea, či skôr nápad priniesť na trh niečo nové, zároveň to, čo už možno ľudia poznajú, no v inom prevedení a kvalite. Značka SweetDrinks vstupuje na už rozsiahli trh, ale tá naša myšlienka sa mení na projekt so širším spektrom zamerania sa na rôzne skupiny zákazníkov.

NAŠE PRINCÍPY

Zdravý životný štýl

V našom portfóliu (ne)nájdete len zdravé nealkoholické vína, ale aj iné chutné nápoje - veď posúďte sami, pretože pri výbere produktov dbáme na ich pôvod a kvalitu. Nie sme len obchod s nealkoholickým vínom a nápojmi, záleží nám na zdraví, preto sa úzkostlivo staráme aj o výber produktov pre ľudí s intoleranciami, alergiami, vegetariánov či vegánov.

Kvalita, autentickosť a exkluzívny charakter

Týmito slovami by sa dalo veľmi stručne opísať naše portfólio produktov. Pri výbere dodávateľa vyhodnocujeme mnoho faktorov a pre našich dodávateľov je najvyššou prioritou dodávať bezpečné výrobky, preto si vyberáme dodávateľov, ktorí vlastnia medzinárodné certifikácie a ktorí sú pravidelne kontrolovaní. S našimi dodávateľmi máme priateľské vzťahy a budujeme si dlhodobú spoluprácu.

Ekologicky a udržateľne

Záleží nám na našej planéte, a aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli používať ekologicky udržateľné obaly. Všetky objednávky odosielame v baleniach z recyklovaných materiálov. Aj takto chceme malou troškou prispieť k udržateľnosti na našej planéte.

Spokojnosť na opačnej strane

Našim cieľom je spokojný zákazník - preto sa snažíme neustále zvyšovať úroveň služieb, komunikácie a rozširovať ponuku, aby sme k vám boli bližšie, neustále sa budeme snažiť inovovať a zlepšovať naše postupy individuálne ku každému s našich zákazníkov.

PRIANIE STAŤ SA SUPERBRANDOM

Najdôležitejšími hodnotami, ktorými sa pri tomto podnikaní riadime, je stopercentná kvalita, spoľahlivosť a najmä špičkový servis. Naším plánom a predsavzatím je stať sa dodávateľom a firmou, ktorú zákazníci vnímajú ako superbrand a neustále sa k nej radi vracajú.