Prevádzkujete BIO PREDAJŇU, REŠTAURÁCIU, KAVIAREŇ, BAR, MOTOREST, LETNÚ TERASU alebo HOTEL, WELLNESS či PENZIÓN, prípadne inú MALOOBCHODNÚ PREVÁDZKU?


Radi by ste náš sortiment zaradili do produktového portfólia a rozšírili tak vašu ponuku o nealkoholické vína, koktaily alebo nealkoholické destiláty?

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ A STAŇTE SA NAŠÍM PARTNEROM.

Ako veľkoobchodným partnerom vám bude pridelený veľkoobchodný cenník, ktorý určuje zľavu z bežnej maloobchodnej ceny. Veľkoobchodný cenník je vždy individuálne pripravovaný vaším požiadavkám a dopytom. V prípade pozitívnej obchodnej histórie je možné dojednať spôsob úhrady objednávok pomocou faktúry so splatnosťou. Štandardná splatnosť faktúry je 14 dní.


PÁRTY SERVIS - EVENT, CATERING, SVADBA ČI OSLAVA ?

Pripravujete slávnosť a neviete koľko nápojov sa vypije?

SweetDrinks.eu Vám ponúka elegantné riešenie tejto situácie, ktoré Vám umožní zaplatiť len za to, čo sa reálne vypije a neskonzumované produkty nám jednoducho vrátite.

Ponuku PÁRTY SERVISU Vám zostavíme podľa Vašich predstáv.

Rozumieme Vašim potrebám a snažíme sa, aby ste si Vaše dôležité životné situácie užili bez zbytočného stresu.


DOPRAVA TOVARU

V prípade objednávok nad 300 € bez DPH je dodanie tovaru ZADARMO.

Na prepravu svojich objednávok je možné využiť všetky štandardné spôsoby doručenia uvedené na stránke v sekcii AKO NAKUPOVAŤ. U väčších zásielok je možné dohodnúť si spôsob doručenia individuálne.